شهردار منطقه دو در جلسه ای با رئیس مرکز مطالعات شهر تهران، مشاور و رئیس مرکز نوآوری و پارک فناوری و معاون پارک علم و فناوری در خصوص طرح های نوآورانه منطقه 2 به تبادل نظر پرداختند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو، رسول کشت پور شهردار منطقه 2 ضمن اشاره به این مطلب که منطقه دو به عنوان منطقه پایلوت در هوشمند سازی شهر تهران می باشد و در راستای حمایت از کسب و کارهای نوآورانه اقدام به استقرار 9 استارت آپ در زمینه ماموریت های شهری  در این منطقه نموده است، گفت: در ادامه اقدامات این منطقه در حوزه هوشمند سازی و به منظور تسریع در روند رسیدگی به صورت وضعیت های شفاف سازی مالی و بهبود عملکرد خدمات شهری در حال راه اندازی و استقرار صورت وضعیت الکترونیکی این حوزه می باشد.

کشت پور افزود: همچنین استقرار یک دستگاه خود دریافت قوطی های پلاستیکی و فلزی در فروشگاه شهروند بهرود، راه اندازی اپلیکیشن های زیست اپ، ریالو و کاپیتان کار در راستای ارتقاء شاخص های زیست محیطی شهر صورت گرفته است.

گفتنی است در این جلسه مقرر گردید تفاهم نامه ای بین شهرداری منطقه 2 و مرکز مطالعات شهر تهران با هدف اجرای کاربست های نو آورانه منعقد گردد.