برگزاری جشنواره خلاقیت های هنری زنان در منطقه 2
برگزاری جشنواره خلاقیت های هنری زنان در منطقه 2
1397/10/22

 

معاون امور اجتماعی و فرهنگی  شهرداری منطقه 2 از برگزاری جشنواره خلاقیت های هنری زنان در قالب برپایی کارگاه های آموزشی و برگزاری نمایشگاه آثار منتخب کارگاه های آموزشی، نمایشگاه دستاوردهای هنری بانوان معلول هنرمند و نمایشگاه مد و پوشش اسلامی از دی ماه لغایت اسفند ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 2، یوسف مزارعی معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 2 ضمن اعلام مطلب فوق افزود: جشنواره خلاقیت های هنری زنان با هدف تقویت فعالیتهای هنری زنان و غنی سازی اوقات فراغت آنان، شناسای و معرفی زنان هنرمند محلات و تجلیل بزرگداشت آنان، توجه و حمایت از هنرمندان زن معلول در سطح محلات منطقه برگزار می شود.

وی در تشریح بخش های مختلف جشنواره بیان کرد: در بخش نخست مربیان در کارگاه های آموزشی عناوین متنوعی چون چهل تکه دوزی، نقاشی روی پارچه، کلاژ با پارچه، عروسک سازی و آماده سازی جعبه های کادویی را به بانوان آموزش می دهند و در بخش پایانی جشنواره، همزمان با هفته بزرگداشت مقام زن در اسفند ماه، به مدت یک هفته، نمایشگاهی از آثار منتخب هنرجویان کارگاه های آموزشی و دستاوردهای هنرمندان زن معلول و جشنواره و نمایشگاه مد و پوشش اسلامی ایرانی برپا می شود. 

گفتنی است از برترین آثار بانوان هنرمند منطقه در نمایشگاه با اهدای جایزه تقدیر می شود.

 علاقمندان می توانند جهت حضور و بهره مندی از کارگاه های مزبور با شماره تماس 71-96032470-021 اداره امور بانوان منطقه 2 تماس حاصل نمایند. 


 

print
rating
  نظرات