رسول کشت پور در جمع کودکان و دانش آموزان نخبه / ضرورت پرهیز از نگاه سنتی به مقوله آموزش و ارتقای سطح بینش کودکان
رسول کشت پور در جمع کودکان و دانش آموزان نخبه / ضرورت پرهیز از نگاه سنتی به مقوله آموزش و ارتقای سطح...
1397/7/18

 

همزمان با گرامیداشت روز جهانی کودک نشست صمیمانه شهردار منطقه 2 با کودکان و دانش آموزان منتخب منطقه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو ، رسول کشت پور در این نشست کودکان را برکت و سرمایه کشور دانست و اظهار داشت: پرهیز از نگاه سنتی به مقوله آموزش و پرورش کودکان و ارتقای سطح بینش کودکان و حساسیت آنها نسبت به مسائل مدیریت شهری از مولفه های مهم نقش پذیری آنها در جامعه و شهر محسوب می شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود و در جمع دانش آموزان حاضر گفت: اگر دوست دارید نقش موثری در جامعه خود داشته باشید ضروری است با خلاقیت، امید و پشتکار نسبت به تدوین استراتژی و نگارش برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت گام برداشته و این امر را از بهداشت فردی خود آغاز کرده و سپس بر اساس توان جسمی و روحی خویش به سوی دستیابی به اهداف و امیال تان پیش روید. 

کشت پور با تاکید بر نقش پذیری کودکان و نوجوانان در زمینه مدیریت شهری به عنوان اصل مهم توسعه شهروندی افزود: تشکیل چنین جلسات و نشستهایی باید منجر به کارکردهای مثبت شود و تنها نباید به عنوان برنامه ای تشریفاتی مدنظر باشد.

شهردار منطقه 2 ادامه داد: تشکیل کارگروههای تخصصی دانش آموزان با موضوعات " محیط زیست و انرژی " "ترافیک و شهرسازی" ،و "خدمات شهری و فضای سبز" با نظارت معاونت اجتماعی منطقه 2 در دستور کار قرار گیرد.
print
rating
  نظرات