شهردار منطقه 2 در جلسه مشترک با فرمانده بسیج مستضعفین شهرداری تهران / بسیج باید محمل آرامش و رجوع همه کارکنان باشد
شهردار منطقه 2 در جلسه مشترک با فرمانده بسیج مستضعفین شهرداری تهران / بسیج باید محمل آرامش و رجوع هم...
1397/7/18

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو ، رسول کشت پور در جلسه با فرمانده سازمان بسیج مستضعفین شهرداری تهران عنوان کرد روحیه بسیجی بر هر مجموعه ای که حکمفرما باشد سبب رشد، توسعه و تعالی آن مجموعه خواهد شد و امروزه بسیج باید محمل آرامش و رجوع همه پرسنل باشد وموجبات همدلی وانسجام را فراهم نماید.
وی ادامه داد: این ظرفیت و پتانسیل در منطقه وجود دارد که نیروهای پرشور و مخلص بسیجی در زمینه های مختلف فعالیت نمایند و خوشبختانه حوزه بسیج شهید آوینی و بسیجیان این منطقه سراپا خدمت هستند و از هیچ تلاشی برای ترویج مکتب اسلام فروگذار نمیکنند.

فرمانده سازمان بسیج مستضعفین شهرداری تهران نیز اظهار داشت: بایستی روحیه بسیجی در شهرداری ها تقویت و از این فضا برای تکریم هر چه بیشتر ارباب رجوع بهره گیری شود چرا که برخورد نامناسب و سهل انگارانه با مردم مراتب غیر قابل قبولی به دنبال دارد.

وی همچنین به عزم جدی بسیج در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری مد ظله و تحقق شعار سال اشاره کرد و گفت: با توجه به تحریم های غیر منصفانه علیه ایران تنها راه مقابله با این شرایط اتکا به ظرفیت های داخلی و جوانان است و امیدواریم در مصارف و خرید های ادارات نیز این امر مورد توجه قرار گیرد.

سالک در ادامه با اشاره به تبیین برنامه های سازمان بسیج مستضعفین شهرداری تهران در اربعین حسینی بالاخص فعالیت موکب علی بن موسی الرضا(ع) واقع در عمود 707 ، خواستار مشارکت هرچه بیشتر پرسنل و خیرین در اجرای خدمات موکب به زائرین شد.
گفتنی است تعداد 8 نفر از بسیجیان منطقه به مدت 18 روز جهت خدمات مناسب به زائرین در موکب فعالیت می نمایند.

گفتنی است در پایان جلسه فرمانده حوزه بسیج شهید آوینی شهرداری منطقه 2 نیز به ارائه گزارش عملکردی از فعالیت های یک ساله این حوزه را ارائه داد .
print
rating
  نظرات