گامی دیگر در مسیر هوشمند سازی شهری / نصب و راه اندازی کیوسکهای هوشمند شهری در منطقه 2
گامی دیگر در مسیر هوشمند سازی شهری / نصب و راه اندازی کیوسکهای هوشمند شهری در منطقه 2
1397/7/15

 

شهرداری منطقه 2 در راستای هوشمند سازی خدمات و تسهیل امور شهروندان ، در فاز اول 3 کیوسک هوشمند سرویس های عمومی را در معابر منطقه 2 نصب کرد .

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 2 ،  در راستای تحقق  رویکرد استراتژیک تبدیل منطقه 2به منطقه ای  هوشمند و طی هماهنگی با سازمان فناوری اطلاعات شهرداری تهران ، شهرداری منطقه 2  اقدام به نصب کیوسکهای هوشمنددر سطح منطقه کرد .

رسول کشت پور شهردار منطقه 2 با اعلام این خبر اظهار داشت : این کیوسکها در حال حاضر نزدیک به 20 سرویس عمومی  از جمله وای فای (اینترنت) رایگان ، کلیه سرویس های پرداخت بانکی ، تهیه بلیط هواپیما و قطار، رزرو سالنهای نمایش، فراخوان تاکسی های اینترنتی، شارژتلفن همراه ، شارژ بلیط مترو و اتوبوس ، نمایش اماکن مختلف شهری ، نقشه شهری شهر تهران و مسیریابی تلفن و ... را در اختیار شهروندان قرار میدهد .

شهردار منطقه 2 با اشاره به ویژگیهای این کیوسکها اظهار داشت :  کیوسک های هوشمند نصب شده در نوع خود از پیشرفته ترین کیوسکهای هوشمند شهری هستند و  بزودی خدمات متنوع و بیشتری از طریق این کیوسکها به شهروندان  ارائه میشود .

کشت پور در پایان گفت : در فاز بعدی اجرای این طرح ، تعدادی دیگر از این کیوسک ها در سطح منطقه بنا بر نیاز سنجی شهروندان نصب و راه اندازی خواهد شد .

گفتننی است در حال حاضر کیوسکهای هوشمند شهری  واقع در روبروی مجتمع های تجاری میلاد نور ، لیدوما و پلاتین  در میدان صنعت نصب و راه اندازی شده است .print
rating
  نظرات