آغازفعالیت پایگاه تابستانی مدارس منطقه 2
آغازفعالیت پایگاه تابستانی مدارس منطقه 2
1397/5/13

 

معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 2 از برگزاری افتتاحیه پایگاه تابستانی مدارس در مرکز پژوهش سرای پروفسور میرزاخانی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو ،مراسم آغاز به کار فعالیت پایگاه های  تابستانی مدارس منطقه دو  با حضور بیش از 250 نفر از دانش آموزان  مقطع دبستان در مرکز پژوهش سرای پروفسور میرزاخانی برگزار شد.

یوسف مزارعی معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه دو  با اعلام این خبر افزود: در راستای غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان ده ها عنوان برنامه آموزشی، فرهنگی، ورزشی و اجتماعی در 18 مدرسه دارای پایگاه تابستانی اجرا خواهد شد.

وی در ادامه ارائه خدمات آموزشی شامل اجرای نمایش با موضوعات فرهنگ ترافیک، حقوق و تکالیف شهروندی و مدیریت پسماند، برگزاری دوره های آموزشی از قبیل سبک زندگی سالم ، فرهنگ ترافیک و هم چنین بازدید  از سامانه حمل و نقل و ترافیک  جانبازان و معلولین و مراکز فرآموز را از دیگر برنامه های حوزه اجتماعی و فرهنگی در مدارس معرفی و در پایان با اشاره به نقش کلاس های آموزشی، دانش افزایی، مهارت یابی و تقویت روحیه جسمانی و اجتماعی را ازجمله شاخص دستاوردهای  پایگاه های تابستانی بیان کرد.                                                           

گفتنی است اجرای نمایش عروسکی با موضوع تفکیک زباله از مبدأ، آموزش فرهنگ ترافیک و اخلاق شهروندی، غرفه های آموزش کاشت بذر گیاه، اوریگامی، نقاشی، مدیریت پسماند،آموزش فرهنگ ترافیک، بازی های فکری و ایستگاه ورزش(شطرنج، فوتبال دستی و ...)  برپا و با استقبال خوب دانش آموزان روبه رو شد.print
rating
  نظرات