رونمایی از سند توسعه منابع انسانی منطقه 2
رونمایی از سند توسعه منابع انسانی منطقه 2
1397/5/8

 

ارزیابی عملکرد حوزه منابع انسانی شهرداری منطقه دو و رونمایی از سند توسعه منابع انسانی منطقه با حضور افشین حبیب زاده عضو شورای اسلامی شهر تهران ، ابراهیم شیخ معاون منابع انسانی شهرداری تهران، رسول کشت پور شهردار منطقه دو و مدیران کل انجام شد.

ابراهیم شیخ معاون منابع انسانی شهرداری تهران در نشست رونمایی از سند توسعه منابع انسانی منطقه دو اظهار داشت : خرسندیم که اعلام کنیم برای اولین بار در سطح تمامی سازمانها خدماتی ، عمومی  و دولتی کشور ، برنامه عملیاتی منابع انسانی را با برش و تمایز منطقه ای و با متدلوژی علمی و حرفه ای و با مشارکت همکاران سازمان در راستای توانمندسازی آنها، تهیه نموده ایم .

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو ، معاون توسعه منابع انسانی شهرداری تهران همچنین در نشست ارزیابی عملکرد منابع منطقه دو اعلام داشت :بر اساس جمع بندی مدیران و کارشناسان حوزه منابع انسانی شهرداری تهران روحیه تحول گرایی و نگرش مثبت شهردار منطقه دو ، پرهیز از حفظ وضع موجود و تلاش در مسیر تحول ،اهتمام به روش های نوین یادگیری ، و اعلام آمادگی منطقه برای پایلوت شدن طرحهای تحولی از نقاط مثبت و برجسته حوزه منابع انسانی منطقه دو است و در بعضی از موارد زمینه های قابل بهبود نیز وجود دارد.

در ادامه نشست رسول کشت پور شهردار منطقه دو اظهار داشت : تهران شهر فرصت هاست و امیدواریم با حمایت های ستادی شهرداری و شورای شهر در جهت دهی و شتاب بخشی به فعالیت های مناطق شاهد موفقیت های روزافزون باشیم.
وی تصریح کرد: معتقدیم باید در تهران جراحی بزرگی اتفاق بیافتد حتی اگر این عمل و فرآیند برای برخی افراد خوشایند نباشد و در جهت تخریب و سنگ اندازی برآیند لذا باید توجه کنیم که اصالت در اهداف برنامه هاست و نه در فرآیندها و بر همین اساس لازم است تمام تلاش خود را در جهت رسیدن به مقصد و هدف ها تنظیم نماییم.
کشت پور تدوین برنامه عملیاتی منابع انسانی را مصداقی از عمل بر اساس هدف خواند و گفت: اگر همواره در انتظار انجام امور در قالب های کلان و گسترده باشیم به دلیل محدودیت های موجود امکان دستیابی به موفقیت کم خواهد شد و حل چالش های موجود به تعویق خواهد افتاد.

کشت پور همچنین با اشاره به فرآیند تدوین برنامه عملیاتی سند توسعه منابع انسانی منطقه دو افزود : این برنامه با 82 هدف عملیاتی و 108 پروژه توسط تیم اجرایی درون منطقه ای متشکل از مدیران و کارشناسان تدوین و در نهایت توسط معاونت منابع انسانی شهرداری تهران تصویب شد.

همچنین در این مراسم از تلاشهای تیم تدوین سند توسعه منابع انسانی منطقه تقدیر شد.

در پایان این نشست ابراهیم شیخ از برخی واحدهای منطقه دو بازدید و با کارکنان ملاقات کرد .داور نظری قائم مقام معاونت منابع انسانی شهرداری تهران نیز در حاشیه نشست ارزیابی عملکرد حوزه منابع انسانی منطقه دو از ناحیه 7 این منطقه بازدید و به گفتگوی صمیمانه با کارکنان نشست

 print
rating
  نظرات