آغاز نظارت ستادی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران از منطقه ۲

(1397/4/20)

آغاز نظارت ستادی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران از منطقه ۲

نشست هماهنگی نظارت ستادی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران از منطقه ۲ با حضور معاونین و مدیران ادارات کل معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران و مدیران ادارات ستادی و نواحی نه گانه این منطقه برگزار شد.

یوسف مزارعی معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه در این نشست توضیحاتی در خصوص رویکردها و سیاست های معاونت امور اجتماعی و فرهنگی این منطقه و نگاه جدید مدیریت شهری ارائه نمود و ضرورت تشکیل این جلسه را در دوره جدید مدیریت شهری تمرکز بر اصلاح شیوه های نظارتی دانست.وی با اشاره به سرعت تحولات اجتماعی بر ضرورت تقویت دانش کارشناسی حوزه اجتماعی در مواجهه با مسائل جدید تاکید کرد.

مدیران و کارشناسان حاضر در این نشست پس از پایان جلسه از اماکن و سرای محلات  منطقه2 از جمله سراهای محلات پرواز وبهرود ، مراکز خدمات اجتماعی، موسسه خیریه شمیم یاس نبوی ، مجموعه شهربانو ،تعدادی از مجموعه ها ی ورزشی وزمین های چمن روباز وهمچنین پرژه های اجتماعی در دست اقدام این منطقه بازدید کردند.

گفتنی است نظارت ستادی معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران از منطقه 2 هفته آتی با حضورشجاع پوریان معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران انجام می شود.
print

تعداد مشاهده :183

rating
  نظرات