اجرای مطلوب طرح نگهداشت شهر اولویت منطقه 2

(1397/4/17)

اجرای مطلوب طرح نگهداشت  شهر اولویت منطقه 2

 

اجرای مطلوب طرح نگهداشت شهر به عنوان یکی از الویتهاو ضرورتهای مدیریت شهری در راستای ارتقای رفاه عمومی شهروندان و کیفیت زندگی شهری مورد تاکید مدیران شهری منطقه 2 می باشد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو ، معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه 2 با اعلام مطلب فوق اظهار داشت : یکی از شاخص های توسعه شهر کیفیت راه های ارتباطی و معابر عمومی شهر است که در این راستا اقدامات مستمر در خصوص تامین و ترمیم زیرساخت ها و شبکه های حمل و نقل و ایمن سازی محیط شهری در مقابل مخاطرات فیزیکی ، تسهیل در تردد عابرین پیاده و گروههای خاص از قبیل توانیابان ، سالمندان در دست انجام می باشد.

محمد رضا کرمی معاون فنی و عمرانی منطقه 2 ضمن اشاره به وسعت منطقه افزود : معاونت فنی و عمرانی منطقه دو با بکارگیری تمام توان خود در سه ماهه  اول سال 97 در راستای نگهداشت مطلوب شهر موفق به اجرای عملیات پیاده رو سازی به مساحت 9982 متر مربع ، عملیات پخش آسفالت به وسعت 4725تن، اجرای نهر روباز سرپوشیده به طول 406 متر و اجرای تک جدول به طول 1680 متر گردید که این روند ادامه دارد.

معاون فنی و عمرانی منطقه 2 در پایان گفت : طبق تاکیدات شهردار منطقه در خصوص کاهش هزینه ها ، اجرای مطلوب نگهداشت شهر در راستای اتلاف منابع مالی و ممانعت از ایجاد هزینه های کلان به واسطه عدم نگهداشت  مناسب و تخریب مورد توجه قرار دارد
print

تعداد مشاهده :63

rating
  نظرات