ویژه برنامه های هفته زمین پاک در مدارس منطقه 2

(1397/2/18)


 

ویژه برنامه های هفته زمین پاک به همت معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه دو با همکاری نواحی نه گانه در سطح مدارس منطقه دو به ویژه مدارس مجری طرح شهردار مدرسه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو ، یوسف مزارعی معاون اجتماعی و فرهتگی منطقه دو  با اشاره به گرامیداشت هفته زمین پاک و لزوم مشارکت دانش آموزان، گفت: دوم اردیبهشت ماه برابر 22 آوریل به عنوان روز جهانی زمین پاک نام گذاری گردیده و هر ساله برنامه های خاصی در این خصوص برگزار می گردد. هدف از برگزاری این ویژه برنامه ها ایجاد آگاهی و جلب افکار عمومی در راستای حفاظت از محیط زیست و جلوگیری از آلودگی زمین، آب، خاک می باشد تا با ایجاد فرهنگ حفظ محیط زیست همه مردم خود را نسبت به پاکیزه نگهداشتن زمین موظف بدانند.

در ادامه مزارعی اظهار داشت: به همین مناسبت اداره آموزش و مشارکت های اجتماعی با همکاری ادارات اجتماعی نواحی نه گانه، ادارات مدیریت پسماند و محیط زیست منطقه با هدف حمایت از محیط زیست و ارتقاء سطح آگاهی و مشارکت دانش آموزان، بیش از 50 برنامه از جمله کارگاه آموزشی، راهپیمایی نمادین، پاکسازی بوستان ها و معابر را با حضور دانش آموزان و شهرداران مدارس در سطح منطقه دو برگزار کرد.

 

 


print

تعداد مشاهده :850

rating
  نظرات