شهرداری منطقه دو ناوگان اتوبوسرانی را نوسازی می کند

(1397/2/11)شهرداری منطقه دو برای اولین بار در سطح مناطق، دو خط اتوبوسرانی داخل منطقه را نوسازی می کند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو،  مهندس رسول کشت پور در دیدار مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهر تهران با تاکید بر لزوم نوسازی ناوگان اتوبوسرانی منطقه دو گفت: در حال حاضر علاوه بر فعال بودن سامانه خط 4 اتوبوس های تندرو (بی آر تی) 13 خط اتوبوسرانی در سطح منطقه فعال است. در این منطقه 80 درصد اتوبوس ها بیش از 10 سال سن دارند که لازم است نوسازی هرچه سریعتر انجام شود.

وی ادامه داد: شهرداری منطقه دو برای نخستین بار  قصد دارد به صورت منطقه ای اقدام به نوسازی خطوط اتوبوسرانی کند. به همین منظور دو خط میدان صنعت به مترو صادقیه و میدان صنعت به صورت پایلوت در دستور کار قرار گرفته که به زودی این نوسازی انجام می شود.

به گفته شهردار منطقه دو در این نوسازی 30 دستگاه اتوبوس جدید با تمامی امکانات در این دو خط بکار گیری می شوند.

کشت پور افزود: 206 دستگاه اتوبوس در محدوده منطقه دو مشغول فعالیت و خدمت رسانی به شهروندان هستند که در مدت زمانی مشخص براساس برنامه ریزی ها نوسازی می شوند.

در ادامه این نشست پیمان سنندجی با اشاره به اقدام شهرداری منطقه دو در نوسازی ناوگان اتوبوسرانی، گفت: این اقدام شهرداری منطقه دو سد شکنی بود که می تواند الگویی برای سایر مناطق 22گانه باشد. به عنوان مثال شرکت واحد اتوبوسرانی در کنار شهرداری قرار گرفته و از این اقدام حمایت می کنیم.

وی ادامه داد: تصمیم گرفته شده عاقلانه است و این طرح در سازمان اتوبوس رانی در اولویت قرار می گیرد. امیدواریم با همکاری سایر مناطق بتوانیم ناوگان را به تدریج نوسازی کنیم.


 


print

تعداد مشاهده :1110

rating
  نظرات