نشست مشترک دبیران شورایاری منطقه با معاون خدمات شهری

(1396/9/1)


مشارکت مهمترین اصل برای رفع مشکلات و افزایش سطح کیفیت زندگی در محلات است  و شورایاران بازوان اجرایی در مناطق هستند .

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو ، مهران جندقی  معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه ضمن عرض تبریک و تهنیت بمناسبت فرارسیدن ماه مهربانی " ماه ربیع الاول " و  قدردانی از تلاشها و زحمات و احساس مسئولیت شورایاران در عرصه مدیریت شهری ،  گفت : برای بهبود کیفیت زندگی شهروندان در محلات باید خود ارزیابی را در اولویت و سرلوحه فعالیت ها قرار دهیم و شورایاران ضمن نظارت دقیق بر فعالیتها میتوانند ما را از صحت و سقم اقدامات انجام شده در محلات منطقه مطلع نمایند .

وی از مدیران سرای محلات خواست تا در آموزش شهروندی و در راستای افزایش حس تعلقات محیطی شهروندان برنامه ریزی کنند و این اموزشها را درمدیریت محله مورد توجه قرار دهند. و با با تاکید بر اینکه تدوین سند راهبردی محلات از اهمیت ویژه ای برخوردار است و باید در محلات منطقه به هدف مشترکی دست یابیم .

ایشان در ادامه از دغدغه های مدیریت جدید شهری منطقه  مبنی بر ساماندهی باغات فـرحزاد و طرشت  ،  ساماندهی مـشاغل مزاحم و تعاملاتی که در این زمینه با شرکت ساماندهی صنایع مشاغل شهر انجام شده عنوان کرد  و در همین راستا مشارکت را مهمترین اصل برای رفع مشکلات و افزایش سطح کیفیت زندگی در محلات و شورایاران را بازوان اجرایی در منطقه دانست .

وی در پایان بر مشارکت و همدلی بیشتر شورایاران برای رسیدن به اهداف مشترک در محلات تاکید کرد

در پایان این نشست شورایاران به ارائه نکاتی در خصوص مشکلات محلات و نیازهای شهروندان پرداختند.

 

 


print

تعداد مشاهده :206

rating
  نظرات